Борцу трофеј Купа Републике Српске: Слога савладана послије продужетка!

Рукометаши Борца освојили су Куп Републике Српске за сезону 2021-22 савладаши у финалу завршног турнира у Источном Сарајеву екипу Слоге резултатом 32:29 након продужетка.

Имао је Борац током другог полувремена предност од пет голова (24:19), али није то било довољно да се меч заврши у оквиру од 60 минута. Слога је успјела да се врати у меч (26:25), Борац је при том резултату имао напад да овјери побједу, али га није искористио, док је на супротној страни прецизан био Ранко Маричић, погодивши за продужетке.

У додатном времену истакли су се голман и средњи бек Борца Слађан Суботић и Никша Петровић, који су предводили наш тим до веома битног трофеја на пољу самопоуздања пред старт премијерлигашке сезоне предстојећег викенда.

(борац-спорт, фото: Рукометни савез Републике Српске)