Борчеви јуниори неочекивано лако изгубили дуел са Радником

Јуниори Фудбалског клуба Борац поражени су од бијељинског Радника резултатом 1:3 у утакмици 19. кола Премијер лиге БиХ. Седам кола прије краја шампионата изабраници Зoрана Драгишића заузимају осмо мјесто на табели уз 23 освојена бода, док је Радник једанаести уз 3 бода мање.

Бијељинци су, изненађујуће, све дилеме око коначног исхода утакмице отклонили већ након двије трећине првог полувремена, послије којих су стекли предност од три гола. Већ у осмом минуту поентирао је Радован Вујић, само седам минута касније прецизан је био Жељко Ристић, док је у 29. минуту мрежу нашег тима затресао Павле Малетић.

При резултату 0:3 се отишло и на паузу између два полувремена, а коначан резултат поставио је Васо Вуковић у 59. минуту.

У наредном колу, Борчеви јуниори гостују екипи Травника, која се, када је табела у питању, налази само један степеник испод нашег тима уз само један бод мање.

БОРАЦ – РАДНИК 1:3 (0:3)

стријелци: 0:1 Вујић (8.), 0:2 Ристић (15.), 0:3 Малетић (29.), 1:3 Вуковић (59.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Зоран Грбић (Приједор), жути картони: Боснић (Борац), Јовић (Радник).

БОРАЦ: Гашић, Милојевић, Арсић, Јаворац (од 66. минута Рогић), Амиџић, Кујунџић, Божичковић (од 46. минута Вуковић), Курузовић (од 72. минута Ескић), Турањанин, Боснић (од 40. минута Вујмиловић), Вукобратовић (од 46. минута Бобић). Тренер: Зоран Драгишић.

РАДНИК: Митровић, Јовић, Никић, Шукиловић, Оџаклић, Вујић, Дујковић, Савић (од 70. минута Матовић), Малетић (од 82. минута Ђелмо), Ристић, Хасикић. Тренер: Славиша Митровић.