Футсал

Борчеви футсалери у финишу сломили отпор Борачке

Футсалери Борца уписали су протеклог викенда прву побједу у западној групи Прве лиге Републике Српске савладавши у дворани Борик екипу Борачке из Градишке резултатом 4:2.

Повео је Борац преко Чедомира Ћулума у петом минуту меча, међутим већ у наредном је узвратио Драган Винџановић.

Играо се 15. минут када је Андреј Павловић материјализовао казнени ударац, да би прво у 20. а онда и у 33. минуту, промашио двије такве шансе гол.

Казна је стигла у 36. минуту, када је нови егал екипи из Градишке омогућио Ведран Бунић, али да Борац не упише други реми у сезони, побринуо се Срђан Ђукановић, искористивши два казнена ударца – у 37. и 40. минуту.

Био је то меч којим је закључено друго коло, послије којег Борац на четвртом мјесту са четири бода, а у наредном колу ће гостовати екипи Јошавке, која је у прве двије рунде уписала исто толико пораза.

БОРАЦ – БОРАЧКА 4:2

стријелци: 1:0 Ћулум (5.), 1:1 Винџановић (6.), 2:1 Павловић (10 m, 15.), 2:2 Бунић (36.), 3:2 Ђукановић (10 m, 37.), 4:2 Ђукановић (10 m, 40.)

БОРАЦ: Вребац, Шимуновић, Савић, Јанковић, Павловић, Буразор, Бајић, Травар, Девушић, Ђукановић, Вуковић, Галић, Ћулум, Бабић.

БОРАЧКА: Латиновић, Бунић, Кнежић, Паштар, Ковљен, Поповац, М. Ковачевић, Винџановић, Вукобратовић, Француз, Вукобратовић, Бајић, И. Ковачевић, Мајданац(борац-спорт, фото: борац-спорт)