Борчеве фудбалерке укњижиле први пораз у сезони

Фудбалерке Борца укњижиле су први пораз у текућој премијерлигашкој сезони.

Црвено-плаве су ове недјеље, у четвртој рунди, угостиле бугојанску Искру, која је на помоћном терену Градског стадиона тријумфовала резултатом 0:3.

Гошће су предност стекле у претпосљедњем минуту првог дијела, када је поентирала Марина Лукић, док је предност у 57. минуту удвостручила Нина Брнић.

Иста играчица је у смирај меча, у 90. минуту, постигла свој други гол и потврдила трећу побједу Искре у сезони.

Са друге стране, Борац уз један пораз има и по побједу и реми, док је окршај са СФК 2000 одгођен због обавеза Сарајки у квалификацијама за Лигу шампиона.

БОРАЦ – ИСКРА 0:3

стријелци: 0:1 Лукић (44.), 0:2 Брнић (57.), 0:3 Брнић (90.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 70, судија: Алмаса Хоџић (Бреза), жути картони: Марјановић (Борац), Цвјетојевић (Искра).

БОРАЦ: Васић, Ивковић, Бараћ, Николић, Јандрић, Марјановић (од 63. минута Бокан), Федена (од 46. минута Битевић), Љуштина, Васиљевић (од 73. минута Ђукановић), Муратовић, Бркић. Тренер: Зоран Димитрић.

ИСКРА: Тодорић, Бајрић, Ханџић, Павлиновић, Башић, Лукић, Цвјетојевић, Дувњак, Брнић, Харачић, Бртан (од 84. минута Робовић). Тренер: Самир Врбан.

(борац-спорт, фото: ЖФК Борац/Никола Кулага)