Борчеве фудбалерке поражене на посљедњем гостовању

Фудбалерке Борца поражене су резултатом 1:0 на гостовању Либеру, у посљедњој гостујућој утакмици у сезони у којој нису успјеле да задрже премијерлигашки статус.

Поготком Милене Ђурђевић из 12. минута, екипа из Горажда нанијела је 16. пораз Борчевим фудбалеркама, које ће до краја сезоне одиграти још само један меч.

С обзиром на то да је Локомотива раније одустала од такмичења, Борац ће прије завршетка сезоне одиграти још само дуел са СФК 2000, пред домаћом публиком.

ЛИБЕРО – БОРАЦ 1:0

стријелци: 1:0 Ђурђевић (12.), стадион: ”Мидхат Дрљевић” у Горажду, гледалаца: 50, судија: Алмаса Хоџић (Бреза), жути картони: Смајић, Ђурђевић (Либеро).

ЛИБЕРО: Чорбаџић, Црњак, Ђурђевић, Амин. Пуришевић, Солдар, Цвијетић (од 77. минута Хреља), Мешановић (од 81. минута Амил. Пуришевић), Смајић, Лопатић, Бекташ, Лужић – Чанчар. Тренер: Емир Сарајлић.

БОРАЦ: Васић, Малиновић, Бараћ, Панић, Предојевић (од 63. минута Бундало), Милановић (од 84. минута Ђукић), Јовановић, Марјановић, Радић, Васиљевић, Савић. Тренер: Бојан Вукомановић.

(борац-спорт, фото: ЖФК Борац)