Одбојкаши Борца елиминисани су из даљег такмичења у Купу Републике Српске пошто су данас поражени у полуфиналном мечу од екипе Гацка резултатом 0:3 (14:25, 16:25, 21:25). „Црвено-плави“ сада се окрећу обавезама у Првој лиги Републике Српске, а у првом наредном сусрету у шампионату у суботу дочекују тим Градишке.
Related Topics



















