Ватерполо

Борац уписао прву гостујућу побједу у Првој Б лиги Србије

Након прве домаће, ватерполисти Борца укњижили су и прву гостујућу ”тројку” у Првој Б лиги Србије!

На базену Спортског центра ”Вождовац” у Београду, тим Давора Јосиповића је стигао до побједе над екипом БВУ Врачар резултатом 7:11, отклонивши практично све дилеме око коначног исхода након двије четвртине.

Послије првих 16 минута, црвено-плави су имали предност од пет голова (2:7), уз сигурну игру, која их је одвела до премијерног тријумфа на гостујућем терену.

У наредном колу, предстојећег викенда, Борчеви ватерполисти ће угостити посљедњепласирани Врачар.

БВУ ВРАЧАР – БОРАЦ 7:11

БВУ ВРАЧАР: Бракочевић, Радић, Симић, Ристић, Анђелковић, Петровић 4, Бојић 3, Цвијановић, Калежић, Букилица, Цветић, Димитријевић, Вељковић.

БОРАЦ: Ћутковић, Лазендић 2, Грабеж 1, Дакић, Тадић, Кајтез 5, Копања, Шипка, Малчић, Новак 3, Мршић, Тешић, Благојевић, Вукчевић.

(борац-спорт, фото: МОНДО/Славен Петковић)