
ФОТО: www.borac-sport.com
Рукометни клуб Борац завршио је данас велики посао када је ријеч о формирању играчког кадра за нову сезону.
У једном дану договорен је продужетак сарадње на још једну годину са четворицом досадашњих првотимаца – Милошем Њежићем, Славеном Пејановићем, Арсенијем Бубићем и Николом Ивановићем!

ФОТО: РК Борац
МИЛОШ ЊЕЖИЋ: „Велика ми је част што сам продужио уговор, ово ће бити моја 14. узастопна година у клубу. Борац је клуб који увијек циља на највише домете, па ће тако бити и сљедеће сезоне. Надам се добрим резултатима, освајању лиге и Купа, као и што бољем пласману у Европи и Купу РС. Најбитније је да нас здравље послужи како бисмо успјели у свим тим намјерама.“
СЛАВЕН ПЕЈАНОВИЋ: „Желим да се захвалим тренеру и управи што су одлучили да ми понуде нови уговор. Јако смо задовољни како смо одрадили ову сезону, али се надам да ћемо у сљедећој отићи корак даље. Циљ је да покушамо узети титулу и да, наравно, поново играмо Европу.“

АРСЕНИЈЕ БУБИЋ: „Задовољни смо другим мјестом у лигашком дијелу, иако остаје жал што смо битку за титулу против Љубушког изгубили раније него што смо жељели. Ипак, мислим да смо премашили првобитне клупске циљеве за ову сезону. Предстоји нам још Куп Републике Српске гдје идемо на трофеј, а што се тиче будућности, продужио сам уговор јер ми се свиђа начин рада, екипа и функционисање клуба. У сљедећој сезони се надам још већим успјесима.“
НИКОЛА ИВАНОВИЋ: „Завршавамо ову сезону на другом мјесту, што је по мени солидан резултат, а већ крећемо са припремама за идућу сезону и потписивањем нових уговора. Драго ми је што смо Бубић, ја и још неки играчи већ потписали, чиме се задржава окосница екипе. Надамо се још бољим резултатима догодине; биће можда и појачања, али најбитније је да смо се као група додатно повезали. Уз Врањеша, који је ту пар мјесеци, ствари иду на боље и вјерујем да ћемо идуће сезоне озбиљније напасти титулу и Куп. Изборили смо и Европу, па иако ће сезона бити напорнија, надам се да ће се исплатити.“
(rkborac.com)



















