Након пораза у првом колу прољећног дијела Премијер лиге Босне и Херцеговине, рукометаши Борца уписали су и прву побједу пошто су вечерас на свом терену савладали увијек неугодни Коњух резултатом 30:26. Вечерашњим тријумфом изабраници Драшка Будише поново су се издвојили на другој позицији премијерлигашке табеле пошто је директни конкурент, добојска Слога, поражена од Горажда резултатом 26:23. Премијер лига у рукомету наставља се сљедећег викенда мечевима 14. кола, а у наредној рунди такмичења „црвено-плави“ гостују у Брчком екипи Локомотиве.
Related Topics



















