Рукометаши Борца пласирали су се на завршни турнир Купа БиХ пошто су и у реванш утакмици четвртфинала савладали зенички Челик резултатом 22:33. Изабраници Јанија Чопа отпор тренутно трећепласираног тима Премијер лиге сломили су у других 30 минута, у којима су постигли 20, а примили 9 голова.
Поред Борца, на завршни турнир пласирала се и сарајевска Босна, која је Градачац савладала и на гостовању (24:35), те Извиђач, који је у Љубушком надокнадио минус од осам голова из прве утакмице са Грачаницом (33:21). Четврти учесник завршног турнира је Коњух из Живиница, који се без борбе пласирао у даљи ток такмичења након што је добојска Слога одустала од учешћа.
Финални турнир игра се од 20. до 22. јуна, а домаћин ће бити одређен накнадно.
(борац-спорт)



















