Фудбалери бањалучког Борца без већих проблема остварили су побједу у првом колу Купа Града. Играчи Славише Божичића су на стадиону у Крупи на Врбасу са 8:1 поразили екипу Омладинца, а голове за наш тим постигли су Предраговић (3 поготка), Зечевић (2), а по један пут мрежу Омладинца затресли су Билбија, Савић и Цвијановић, док је једини погодак за поражену екипу постигао Вуковић.
Related Topics



















