Фудбалери Борца у првом колу Купа Града лако су изашли на крај са екипом Полет-Крајишника из Драгочаја (0:4), која наступа у Подручној лиги Бањалука (Бундеслиги). За „црвено-плаве“ против деветопласиране екипе подручне бањалучке лиге играо је јуниорски тим, који ће прилику добити и у другом колу Купа Града, које се игра 23. априла.
(борац-спорт)
Related Topics



















