Рукометашице Борца уписале су први тријумф у Премијер лиги након четири везана пораза савладавши у двадесетом колу екипу Извиђача из Љубушког резултатом 31:27. Играчице Борца два кола прије краја налазе се на посљедњем мјесту на табели са 12 бодова, три мање од директног конкурента за опстанак, екипе Бихаћа, која ће свој меч 20. кола одиграти сутра на домаћем паркету против Горажда.
„Црвено-плаве“ су у незавидној ситуацији када је у питању борба за опстанак у премијерлигашком друштву. За остварење тог циља потребне су им побједе у посљедња два кола и то над другопласираном Илиџом на гостујућем паркету и тимом Мире у Бањалуци. Са друге стране, Бихаћ, који је у претпосљедњем колу слободан, мора да изгуби бар један од преостала два меча које игра пред својим навијачима, против петопласираног Горажда и четвртопласираног Зрињског.
(борац-спорт)



















