Рукометаши Борца оправдали су улогу фаворита у првој утакмици четвртфинала Купа БиХ против зеничког Челика и стекли огромну предност пред реванш у зеничкој Арени 30. априла. Изабраници Јанија Чопа тријумфовали су резултатом 41:30, али се стекао утисак да је побједа могла да буде и убједљивија да су наши рукометаши играли максималним темпом и ритмом.
Први гол на сусрету Зеничани су постигли у осмом минуту, Борац је водио са 6:3, потом са 15:7, да би се на одмор отишлио при резултату 15:7. У наставку меча виђена је иста слика на паркету Борика: „црвено-плави“ су доминирали, нису допуштали ривали да уопште припријети, а у одређеним моментима меча словеначки стратег на Борчевој клупи пружио је шансу и играчима са мањом минутажом у досадашњем току сезоне. На крају, како рекосмо, огромних +11 за миран реванш у Зеници.
(борац-спорт)



















