Борац ремизирао са Зрињским, црвено-плави полусезону завршили на трећем мјесту

Јуниори Борца ремизирали су са Зрињским резултатом 1:1 у заосталој утакмици осмог кола Премијер лиге БиХ, али и у посљедњем мечу у 2022. години.

Тим Зорана Драгишића тако ће на зимску паузу отићи као трећепласирани тим првенства, уз десет бодова мање од лидера Сарајева. Црвено-плави су током полусезоне сакупили 29 бодова, колико има и Зрињски, али су Мостарци у предности због боље гол-разлике.

До предности је у овом мечу стигао Зрињски, голом Давида Шуњића осам минута прије одласка на одмор, док је коначних 1:1 у 59. минуту поставио Петар Самарџија.

БОРАЦ – ЗРИЊСКИ 1:1

стријелци: 0:1 Шуњић (37.), 1:1 Самарџија (59.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 30, судија: Александар Његомировић (Прњавор), жути картони: Моцоња, Дамјанић (Борац), Нумановић (Зрињски).

БОРАЦ: Војводић, Рендић, Моцоња, Макарић, Делкић (од 46. минута Цвјетановић), Жуљевић (од 55. минута Ковачевић), Сарић (од 46. минута Дамјанић), Беук (од 62. минута Дивљак), Самарџија, Шушић, Богданић (од 71. минута Јанковић). Тренер: Зоран Драгишић.

ЗРИЊСКИ: Пушић, Мијатовић, Тустоња, Стојић, Берберовић Малкочевић, Хаџиавдић (од 65. минута Ћубела), Нумановић, Козина, Бербић (од 76. минута Остојић), Прскало, Шуњић (од 65. минута Фетаховић). Тренер: Далибор Цвитановић.