Фудбалски клуб Борац у наставак такмичења у Првој лиги Републике Српске и нове битке за повратак у елитни ранг бх. фудбала улази појачан шесторицом фудбалера који су у прошлости већ били чланови Великана из Платонове. Наиме, у Трофејној сали на Градском стадиону данас су званично представљени лијеви бек Бојан Пузигаћа, десни бек Синиша Дујаковић, штопери Бранко Ојданић и Илија Даниловић, играч средине терена Александар Радуловић и нападач Петар Кунић, који ће, у интервалу од 18 мјесеци до 3 године (у зависности од потписаног уговора са одређеним играчем), бранити црвено-плаве боје.
Према ријечима члана Управног одбора Фудбалског клуба Борац Вице Зељковића, у току сутрашњег дана екипи би требало да се прикључи и Бојан Буразор након што су челници црвено-плавих постигли договор са приједорским Рударом о његовом преласку у редове бањалучког прволигаша, а данас би у Бањалуку требало да допутује и први човјек Славије из Источног Сарајева Здравко Шавија, како би руководство Борца са њим обавило разоворе о трансферу Милоша Ђорђевића из Славије у Борац.
(борац-спорт)



















