Борац поражен у полуфиналу ”Купа пријатељства”

Јуниори Борца нису успјели да се пласирају у финале ”Купа пријатељства”, који се сутра завршава на Златибору.

У полуфиналном дуелу, црвено-плави су поражени резултатом 2:0 од Партизана, који ће тако у борби за трофеј одмјерити снаге са Осијеком, који је раније током дана тријумфовао над Црвеном звездом (1:0).

У раној фази меча, у 3. минуту, београдски тим је стигао до предности поготком Тотића, а Борац је до краја полувремена преко Марчетића имао сјајну прилику да изједначи резултат.

Међутим, Борчев нападач је послије ударца главом погодио стативу, а казна за тај промашај стигла је у 59. минуту, када је Петрушић крунисао један контранапад Партизана и матирао Николића.

ПАРТИЗАН – БОРАЦ 2:0

стријелци: 1:0 Тотић (3.), 2:0 Петрушић (59.), стадион: хотела Палисад на Златибору, гледалаца: 100.

ПАРТИЗАН: Ерић, Ћук, Танасијевић, Петар Петровић, Рогановић, Драгојевић, Алиловић, Михајло Петровић, Тотић, Дошло, Јовановић. Резерве: Радулашки, Филиповић, Михајло Илић, Симић, Крајновић, Угрешић, Младеновић, Бебек, Петрушић, Немања Илић, Тадић.

БОРАЦ: Николић, Ступар, Ковачевић, Терзић, Макарић, Делкић, Сарић, Самарџија, Ђајић, Стјепановић, Марчетић. Резерве: Милановић, Бурњаковић, Гајић, Стрика, Стојичић, Ћетојевић, Јанковић.