Футсал

Борац поражен у Брчком: Бели анђео савладао црвено-плаве

Футсалери Борца укњижили су четврти неуспјех у сезони изгубивши у дворани Економске школе у Брчком од екипе ”Бели анђео” резултатом 7:3.

Све поготке за домаће постигла су два играча – четири је поред свог имена уписао Милан Јевтић, а један мање Стефан Јањић, док су за Борац погађали Слободан Ђукановић, Душан Галић и Огњен Благојевић.

Црвено-плави су, иначе, у 22. минуту поготком Галића стигли до 2:2 након што су у 12. минуту губили са 2:0 Јевтићевим головима, али су потом за само четири минута примили три гола, а онда још два у претпосљедњем минуту.

Послије овог пораза, Борац је седми на табели уз 10 бодова, а у посљедњем мечу у 2021. години, у Бањалуку стиже другопласирани Леотар.

Утакмица се игра у суботу, 25. децембра, од 17 часова у дворани Борик.

БЕЛИ АНЂЕО – БОРАЦ 7:3

стријелци: 1:0 Јевтић (7.), 2:0 Јевтић (12.), 2:1 Ђукановић (13.), 2:2 Галић (22.), 3:2 Јевтић (24.), 4:2 Јањић (24.), 5:2 Јевтић (28.), 5:3 Благојевић (33.), 6:3 Јањић (39.), 7:3 Јањић (39.), дворана: Економске школе у Брчком, гледалаца: 30, први судија: Бојан Ракић (Бијељина), други судија: Радмило Вуковић (Бијељина), трећи судија: Стефан Малетић (Бијељина).

БЕЛИ АНЂЕО: Раденковић, Дујковић, Гајић, Ћулум, Ђокић. Још су играли: Јањић, Јевтић, Новаковић, Миљковић.

БОРАЦ: Благојевић, Ђукановић, Галић, Матијашевић, Гаћеша. Још су играли: Батос, Домузин.

(борац-спорт, фото: КМФ Борац)