Борац поражен од Лучанаца, сутра против Радника из Сурдулице

Фудбалери Борца поражени су вечерас од лучанске Младости резултатом 1:0 у претпосљедњој контролној утакмици на припремама на Златибору. Једини гол био је дјело 36-годишњег нападача Лучанаца Обиоре Одите, који је мрежу нашег тима затресао у првом минуту другог полувремена.

Посљедњи меч на српској планини изабраници Бранислава Крунића одиграће сутра у 10 часова, када ће им противник бити Радник из Сурдулице, након чега је планиран повратак за Бањалуку.

БОРАЦ – МЛАДОСТ 0:1

стријелац: 0:1 Одита (46. минут), стадион: на Златибору, гледалаца: 100.

БОРАЦ: Тркуља, Дујаковић, Ћосић, Јовановић, Јаничић, Даниловић, Босанчић, Зиљкић, Јакуповић, Мирић, Марковић. Још су играли: Леканић, Рунић, Милутиновић, Гбакле, Аничић. Тренер: Бранислав Крунић.

МЛАДОСТ: Росић, Лековић, Андрић, Шатара, И. Милошевић, Кијевчанин, Ристић, Радивојевић, Тешић, Одита, Павловић. Играли су још: Обреновић, Пешић, Обровић, Синђић, И. Јовановић. Тренер: Ненад Миловановић.

(борац-спорт, фото: mondo.ba/Бојан Јаковљевић)