Одбојкаши Борца завршили су меморијални турнир Загребачки одбојкашки великани са три пораза у исто толико утакмица изгубивши јуче, трећег дана турнира, од екипе Панвита Помград резултатом 3:0. Домаћин турнира, загребачка Младост, поражена је од аустријског Холдинга, који је понио титулу најбоље екипе на турниру. Панвита Помград је заузела друго, Младост треће, а Борац посљедње мјесто.
(борац-спорт)
Related Topics



















