Бањалучки Борац савладао је на турниру у Француској екипу њемачког Фризенхајма резултатом 27:25 и на тај начин освојио треће мјесто на овој смотри. Уједно, ово је Бањалучанима прва побједа у припремном периоду пред наставак Премијер лиге.
Након овог турнира, изабраници Драгана Марковића се враћају у Бањалуку, гдје ће до краја седмице одиграти још три пријатељске утакмице. Прва је на програму у сриједу, када у „Борик“ стиже екипа Црвене звезде, а сав приход од продатих улазница за овај меч иде за лијечење трогодишњег Андрије Лакића, који болује од малигног тумора јетре. Након сусрета са Београђанима, бањалучки клуб ће у петак и суботу одиграти и два меча са екипом Нексе из Нашица.
(борац-спорт)
Related Topics



















