Фудбалери бањалучког Борца учествоваће 24. и 25. јуна на турниру у словеначкој Мурској Соботи, који организује тамошњи прволигаш Мура 05. Поред домаћина и Борца, на овом турниру учествују још и словеначки шампион Марибор, те екипа Осијека. Треба истаћи да ће све четири екипе овог љета играти на европској сцени – Мура, Борац и Осијек крећу од првог преткола Лиге Европе, док ће Марибор играти у другом колу квалификација за Лигу шампиона.
Related Topics



















