Одбојкаши Борца у посљедњем колу сами ће одлучивати о својој судбини и на домаћем терену покушати да стигну до било какве побједе над Маглићем и освоје шампионску титулу, те се пласирају у Премијер лигу БиХ. Борчеви играчи синоћ су у Љубињу савладали истоименог домаћина резултатом 1:3, освојили три екстремно важна бода и пред посљедње коло се бодовно изједначили са Фочацима на врху табеле, тако да је за титулу сада довољна, како рекосмо, било каква побједа.
Борац је лако стигао до вођства у сетовима ријешивши први период резултатом 16:25. У преостала три виђена је велика борба: други сет поново припада „црвено-плавима“ резултатом 23:25, истим резултатом у трећем узвраћају домаћи, међутим Борац не дозвољава Љубињцима да освоје више од једног сета на мечу, те посљедњи опет добијају резултатом 25:23, чиме се указала велика прилика за освајањем титуле првака и другог пласмана у Премијер лигу у клупској историји.
(борац-спорт)



















