Борац на бод од јесење титуле: Пала је Слога у дербију полусезоне!

Рукометаши Борца су на један бод од освајања јесење титуле!

Црвено-плави су вечерас у дворани Центар, у дербију 15. рунде, савладали добојску Слогу резултатом 26:24, бодовно се изједначили на табели са Добојлијама, те им је за јесење почасти довољан и бод против Коњуха у Живиницама, у одгођеној утакмици 14. кола, а која се игра у суботу.

Борчеве рукометаше до побједе је предводио Милан Дакић са шест голова, док су Немања Вучићевић, Саша Пуљизовић и Александар Милићевић постигли по три.

У табору гостију, најбољи су били бивши рукометаши Борца, Арсеније Бубић и Владан Ђурђевић, који су постигли пет, односно четири гола.

БОРАЦ – СЛОГА 26:24

дворана: Центар, без гледалаца, судије: Весна Балван и Татјана Праштало, седмерци: Борац 6 (3), Слога 1 (1), искључења: Борац 4 минута, Слога 4 минута.

БОРАЦ: Перић 1, Јеремић, Тодоровић, Престаш, Суботић, Њежић 3, Бера, Лукић 2, Кнежевић, Вучићевић 4, Ћелић, Пуљизовић 4, Драганић, Тркуља 2, Милићевић 4, Дакић 6. Тренер: Мирко Микић.

СЛОГА: Богдановић, Стојановић 2, Ђурђевић 4, Максимовић, Тулендић, Перовић, В. Станковић 2, Б. Станковић, Бубић 5, Дејановић, Зекић 1, Кнежевић 2, Кајумов, Миличевић 1, Чернов 2, Јунин 2. Тренер: Марио Келентрић.

(борац-спорт, фото: Мондо/Ведран Шевчук)