Фудбалери бањалучког Борца одиграли су данас прву контролну утакмицу на припремама у Mеђугорју и забиљежили прву побједу савладавши сарајевски Олимпик резултатом 3:1. „Црвено-плави“ су дошли у вођство у 39. минуту, када је гол постигао Бранислав Крунић. Само три минута касније, Бањалучани су удвстручили своју предност голом Драгослава Стакића. Десет минута прије краја утакмице на 3:0 повисио је Синиша Дујаковић, да би једини погодак за сарајевски тим постигао Џенан Дураковић.
БОРАЦ – ОЛИМПИК 3:1 (2:0)
стријелци: 1:0 Крунић (39.), 2:0 Стакић (42.), 3:0 Дујаковић (80.), 3:1 Дураковић (88.), стадион: у Међугорју, гледалаца: 100
БОРАЦ: Авдукић, Иветић, Стакић, Ћорић (Дујаковић), Жарић, Граховац, Распудић, Крунић, Кајкут, Стајић, Билбија. Тренер: Велимир Стојнић
ОЛИМПИК: Фејзић, Бучан, Суљевић, Зољ, Вујичић, Јовић, Мухаремовић, Харба, Смајић, Видовић, Дураковић. Још су играли: Ђорђевић и Дурак. Тренер: Недим Јусуфбеговић
(борац-спорт)



















