Борац испустио плус 6, па поклекао у посљедњој секунди: Црвено-плави без финала Свесрпског купа

Рукометаши Борца неће играти у финалу 6. Свесрпског купа, који се овог викенда одржава у Требињу.

Иако су током првог полувремена били у предности од шест голова (10:16), играчи Мирка Микића су у полуфиналном дуелу поражени од домаћина Леотара (30:29), који ће се данас од 13.00 часова састати у мечу за трофеј са Војводином, која је у првом полуфиналном дуелу надиграла Металопластику (34:29).

Седам минута прије одласка на одмор Борац је имао плус шест, али су фуриозна завршница првог и почетак другог полувремена одвели Леотар до предности од три гола у 38. минуту (22:19).

Наш тим успио је крајем меча да се ”разбуди”, па је на пет минута прије краја водио резултатом 27:29 – међутим до краја утакмице није нашао начин да заджи предност и закаже дуел са ”лалама”, које ће се борити за свој шести трофеј овог такмичења.

У посљедњем минуту, при резултату 29:29, Требињци су одбранили напад Борца а потом једну секунду прије краја преко Владимира Станковића постигли побједоносни погодак.

(борац-спорт, фото: MI Press)