
ФОТО: Фудбалски савез Републике Српске
Финале Купа Републике Српске “Др Милан Јелић“ за сезону 2025-2026 између Борца и Радника играће се 19. маја на стадиону “Луке“ у Добоју, са почетком у 19.00 часова.
Биће то дуел два најтрофејнија тима у овом такмичењу, с обзиром на то да су и једни и други до краја долазили седам пута. Борац је трофеј освајао у сезонама 1994-1995, 1995-1996, 2008-2009, 2010-2011, 2011-2012, 2022-2023 и 2024-2025. Са друге стране, генерације играча Радника пехар су подизале у такмичарским годинама 2009-2010, 2012-2013, 2013-2014, 2015-2016, 2016-2017, 2017-2018 и 2018-2019.
Два часа раније играће се финале јуниорског Купа РС, у којем ће се омладинци Борца састати са успјешнијим тимом из полуфиналног окршаја Леотара и Власенице. Овај меч игра се сутра у Требињу.
(борац-спорт)



















