Борац и Марибор одиграли само једно полувријеме

Млађи фудбалери Борца и играчи са мањом минутажом током припрема у Анталији одиграли су данас једно полувријеме против лидера словеначке лиге Марибора, који је тријумфовао резултатом 4:0.

Марибор је стигао до резултатске предности у 13. минуту голом Луке Ускоковића, док је само четири минута касније вођство удвостручио некадашњи фудбалер Слободе, Челика и Зрињског Јасмин Мешановић. Преостала два гола дјело су Бразилца Маркоса Тавареша, који је погађао у 27. и 43. минуту.

Меч након тога није настављен. Незванично сазнајемо да је првобитним договором било одређено да и за Марибор играју млађи играчи што тренер ове екипе Дарко Миланич није испоштовао, па су црвено-плави одлучили да се повуку са терена након 45 минута игре.

Иначе, Борац је утакмицу почео у саставу: Дамјановић, Си. Дујаковић, Кујунџић, Батар, Арсић, Поповић, Буразор, Зарић, Жеравица, Ст. Дујаковић и Јакуповић. На клупи су били: Саватовић, Турањанин, Боснић, Вујмиловић и Пајчин.