Борац и даље чека прву гостујућу побједу: Херцеговина савладала црвено-плаве у Невесињу

На домаћем терену – максимално успјешни, на гостовањима – максимално неуспјешни…

Рукометаши Борца ни из четвртог покушаја ове сезоне нису успјели да освоје цијели плијен ван Бањалуке. Након неуспјеха у дуелима са Леотаром, Извиђачем и Кривајом, тим Мирка Микића је овог викенда положио оружје и у судару са Херцеговином, која је у Невесињу тријумфовала резултатом 31:28.

Наш тим имао је у појединим тренуцима првог полувремена предност од једног гола, али је ипак Херцеговина та која се питала на паркету ”Невесињке” највећим дијелом утакмице.

Имали су домаћи плус два током првог дијела које је завршено у егалу, а када су у 48. минуту први пут стигли на 24:20, могло је да се наслути да се Борац из Невесиња неће вратити са бодовима.

Био је Борац инфериоран на паркету у тим тренуцима, а све је, практично, било завршемно у 53. минуту, када је Херцеговина стигла до највег кола Европског купа.

Овај меч игра се сљедеће суботе од 19.00 часова.