Фудбалери Борца на старту Премијер лиге БиХ, 22. јула, играће на Градском стадиону против зеничког Челика, одлучено је жријебом такмичарских бројева који је данас одржан у хотелу Парк у Вогошћи. Прву гостујућу утакмицу црвено-плави ће одиграти 29. или 30. јула против ГОШК-а, који ће, по свему судећи, домаће утакмице играти на стадиону под Бијелим бријегом у Мостару.
Related Topics



















