Данашње засједање Другостепене комисије на којој је требало да се донесу битни одговори о лиценци за европска такмичења, само је потврдило фразу која се провлачи читаве полусезоне: БОРАЦ ПРОТИВ СВИХ! Наиме, Борац није добио лиценцу, исто тако ни Челик, ни Олимпик, а у Европу иде, ни крив ни дужан, мостарски Зрињски! Многа питања су остала без одговора, једна страна прича своју причу, друга своју, нема званичних дописа из савеза, потрврдиле су се многе шпекулације које су се провлачиле у медијима… Изјаву за Спортски портал Борац дао је предсједник Борца Слободан Радуљ који је данас изнио Борчеве ставове пред Другостепену комисију.
Related Topics



















