Због инцидената на јучерашњој реванш утакмици полуфинала Купа између бањалучког Борца и сарајевског Жељезничара, Дисциплинска комисија Фудбалског савеза је данас казнила Фудбалски клуб Борац са шест утакмица играња пред празним трибинама Градског стадиона, те новчаном казном од 10 000 КМ. Другим ријечима, Борац ће, до краја текуће сезоне, остати ускраћен за подршку са трибина, а до краја Премијер лиге играчи Славише Божичића на Градском стадиону снаге ће одмјерити са Травником, Олимпиком, Звијездом, Челиком, ГОШК-ом и Славијом.
Related Topics



















