Предстојеће, 25. коло Премијер лиге БиХ и данашње реванш утакмице полуфинала Купа БиХ протећи ће без гостујућих навијача, одлучили су данас челници Фудбалског савеза БиХ. Наиме, након терористичког напада на полицијску станицу у Зворнику, у којем је погинуо један, а рањена два полицајца, због цјелокупне сигурносне ситуације у БиХ МУП РС затражио је од Савеза да се данашњи, као и суботњи и недјељни мечеви играју без присталица гостујућих клубова, наведено је на сајту ФС БиХ.
Након састанка челника Савеза са Комитетом за такмичење и Комитетом за безбједност одлучено је да ће гостујући тимови бити ускраћени за подршку са трибина. Тако ће и најватренији навијачи Борца, Лешинари, нажалост пропустити суботњи дерби на Грбавици против Жељезничара, али и данашњи са Широким Бријегом.
(борац-спорт)



















