Низ одлазака из Фудбалског клуба Борац могао би да настави и први голман Асмир Авдукић, који је у редове „црвено-плавих“ стигао у љето 2010. године и све до сада, са изузетком од једне полусезоне (прољећни дио сезоне 2011-12 провео у Ирану, оп.а.) стајао на голу клуба из Платонове улице. У изјави за наш портал искусни чувар мреже истакао је да су нови уговор и смањење примања у овом тренутку најмањи проблем.
– Генерално, нови уговор и жеља за останком у Борцу и Бањалуци нису спорни, проблем су дуговања која клуб има према мени. Дугује се заиста много новца и клуб то не може да ријеши и сматрам да нема смисла ићи даље и правити још већи дуг на постојећи – рекао је Авдукић, који би тако могао да постане пети играч који је овог љета напустио Борац. Прије њега, то су учинили Милош Жеравица, Иван Костић, Борислав Пилиповић и Владан Грујић.
(борац-спорт)



















