Рукометашице бањалучког Борца већ неколико дана налазе се на заслуженом одмору. „Осице“, које су без пораза завршиле први дио шампионата, окупиће се 3. јануара и наставити са тренинзима. Међутим, екипа неће ићи на припреме и остаће у Бањалуци и припремати се у дворани „Борик“.
– За сада нема теоретске шансе да одемо на припреме. Финансијска ситуација у клубу је веома тешка, мада увијек постоји могућност да дође до промјена – истакао је шеф стручног штаба рукометашица Борца Раде Унчанин.
„Црвено-плаве“ ће одиграти неколико утакмица у току припремног периода.
– Настојаћемо да одиграмо пет-шест утакмица и на тај начин се адаптирамо за други дио сезоне. Појачања неће бити, али нам је циљ да задржимо ову екипу – истакао је Унчанин.
(Глас Српске)
Related Topics



















