Интензиван припремни период рукометаши Борца ће завршити у Каћу, гдје ће вечерас (18 часова) копља укрстити са домаћим Југовићем. Биће то генерална провјера за „црвено-плаве“ пред старт Премијер лиге Босне и Херцеговине, на којем их очекује дерби са Слогом у Добоју.
– Желимо да припремни период завршимо са још једним добрим издањем. Шансу ће и овога пута добити сви играчи и надам се да ће оправдати повјерење. Такође, испробаћемо и неке тактичке варијанте које спремамо за премијеру у Добоју – поручио је шеф струке Борца Драган Марковић.
(Глас Српске)
Related Topics



















