Рукометаши Борца су поражени у дербију 21. кола Премијер лиге у Сарајеву од екипе Босне резултатом 39:29. „Црвено-плави“ су боље отворили меч и у више наврата имали по два гола предности. Сарајевски рукометаши су до полувремена, највише захваљујући контранападима, преокренули резултат у своју корист и повели са 4 гола разлике (17:13).
У 5. минуту наставка резултат је гласио 20:13, да би у наставку меча домаћи рукометаши преко расположених Голића, Доборца и голмана Граховца повели и са 12 разлике, тако да је на крају резултат гласио +10 за Босну (39:29).
Најефикаснији у редовима Борца били су Јашкић са 6 и Панић са 5 голова, док је код домаћина Доборац постигао 10.
БОСНА – БОРАЦ 39:29 (17:13)
дворана:“Рамиз Салчин“
гледалаца: 400
судије: Мевлудин Шабић (Грачаница) и Сенад Камберовић (Бановићи)
делегат: Милета Кекић (Мостар)
седмерци: Босна 2 (0), Борац 8 (3)
искључења: Босна 12 минута, Борац m:tel 12 минута
БОСНА БХ ГАС: Граховац (13 одбрана, 5 седмераца), Доборац 10, Међић 4, Пуцељ 2, Овчина, Уводић (2 одбране), Веслинов, Банић 2, Каписода 7, Ефендић (1 одбрана), Некић 4, Мемић, Арнаудовски 4, Мелић 6.
Тренер: Ирфан Смајлагић.
БОРАЦ: Блажевић, Малић 1, Пуцаревић, Гарић 1, Ракоција 3, Панић 5, Халилбеговић 4, Дејановић, Микић 3, Тркуља 2, Међедовић, Јашкић 6, Карачић 4.
Тренер: Драшко Будиша.
(борац-спорт)



















