Рукометашице Борца наставиле су побједоносни низ славивши у Сарајеву у мечу 13. кола Премијер лиге БиХ против Жељезничара (20:31). Актуелне шампионке рутински су избориле нове бодове и још једном потврдиле да сигурним корацима хитају ка новој титули.
– Побједа је ту и то је најважније. Полако, али сигурно корачамо ка још једној титули првака. Дјевојке су у Хаџићима пружиле онолико труда и залагања колико је било потребно да изборимо позитиван резултат. Сада нам преостаје да се припремимо за најважнију утакмицу, меч са Љубушким. Тања Кекић није била у екипи због повреде ножног зглоба, али ће до реванш сусрета четвртфинала Купа БиХ бити спремна – рекао је тренер рукометашица Борца Раде Унчанин.
ЖЕЉЕЗНИЧАР – БОРАЦ 20:31 (8:16)
дворана: КСРС у Хаџићима
гледалаца: 100
судије: Дамир Гаџо (Илиџа) и Самир Мешић (Вогошћа)
делегат: Милета Кекић (Мостар)
седмерци: Жељезничар 5 (2), Борац 3 (1)
искључења: Жељезничар 2 минута, Борац 10 минута
ЖЕЉЕЗНИЧАР: Селимић, Кечо, Мухаремовић 2, Мехмедић 2, Конаковић 2, Хаџовић, Халиловић 10, Хујић, Џанкић 2, Пужо, Смајловић 2, Ботић, Чано.
Тренер: Махира Џелиловић.
БОРАЦ: Гудељ, Сучевић, Радић 1, Богојевић 3, Рајилић 2, Марић 7, Др. Кнежевић 11, Де. Кнежевић 4, Црнић 1, Остојић, Бабић, Клинац 2.
Тренер: Раде Унчанин.
(Фокус)



















