Рукометаши Борца други дио сезоне у Премијер лиги Босне и Херцеговине нису започели онако како су најављивали пошто су у Добоју поражени од домаће Слоге резултатом 31:26 (15:14). Прво полувријеме, након којег су Добојлије имале један гол предности, протекло је у доста изједначеној игри, међутим у других 30 минута домаћи су приказали бољу игру и освојили три вриједна бода, са којима су се изједначили на премијерлигашкој табели са другопласираним Борцем. Наредни меч у Премијер лиги клуб из Господске улице игра 13. фебруара, када у оквиру 13. кола дочекује екипу Коњуха.
Related Topics



















