Рукометаши Борца отпутовали су у Словенију, гдје ће у оквиру мини-турнеје одиграти три контролна меча. Први сусрет изабраници Драшка Будише одиграли су у петак са Цељем, док ће сусрет са Јерузалемом из Орможа одиграти 25. јануара. Дан касније састаће се са екипом Кршко. По повратку у Бањалуку вицешампионе Босне и Херцеговине очекују још двије контролне утакмице са екипама из окружења.
Related Topics



















