Рукометни клуб Борац добио је велико појачање до краја сезоне. Аднан Јашкић, репрезентативац Босне и Херцеговине, раскинуо је уговор са Босном БХ Гас и потписао уговор са бањалучким клубом до краја сезоне. Јашкић је након раскида уговора са Босном тренирао са екипом Криваје, да би са Борцем јуче поподне потписао шестомјесечни уговор.
– Договорили смо се да пола године одиграм у Борцу како бих се вратио у такмичарску форму, а онда покушам пронаћи ангажман у иностранству. Најбитније је да ме током наредног периода послужи здравље, а послије ћемо видјети – рекао је Јашкић.
(борац-спорт)
Related Topics



















