Бањалучке рукометашице забиљежиле су нову побједу у Премијер лиги БиХ. „Осице“ су, теже него што се очекивало, на Илиџи савладале истоименог домаћина резултатом 28:30. У наредном колу Бањалучанке у дворани „Борик“ дочекују најпријатније изненађење овогодишњег шампионата, тренутно другопласирану екипу Мире из Приједора.
Related Topics



















