Рукометаши Борца паузу у шампионату искористиће за одигравање хуманитарног меча у Грачаници (субота, 16 часова). Утакмица се игра са циљем прикупљања помоћи за бившег играча Грачанице Вахида Салихефендића, који је оболио од дијабетеса, због чега су му ампутиране обје ноге.
– Желимо да помогнемо овом хуманитарном утакмицом, која ће нам послужити да поправимо неке недостатке. То је прије свега полуконтра и томе смо посветили цијелу ову седмицу. Мали проблем нам је представљала чињеница да су четири наша играча (Микић, Гарић, Халилбеговић и Пијетловић) на припремама репрезентације, али је позитивно да су Међедовић и Малић у пуном тренажном процесу, Пуцаревић је почео да тренира, а Тркуља данас иде на прегледе – рекао је тренер Драшко Будиша.
Related Topics



















