Рукометаши Борца у седмом колу Премијер лиге БиХ гостују код Зрињског, против којег имају само један циљ – тријумф, којим би се вратили на побједнички колосијек. „Црвено-плави“ су одиграли неријешено против Горажда, па у Мостару желе да се искупе за тај кикс, а оно што охрабрује је и чињеница да је здравствени билтен много повољнији.
– Морамо да идемо на побједу, свим снагама, без калкулација. Играмо против екипе која има шест бодова, налази се у незавидном положају, због чега смо свјесни да нас очекује тешка утакмица. Ипак, вјерујемо да можемо до нових бодова, а позитивно је и да имамо мање проблема са повредама. Горан Гарић и Иван Карачић биће спремни за дуел, Александар Међедовић и Горан Тркуља се опорављају, али је њихов наступ неизвјестан, док је сигурно да нећемо моћи рачунати само на Бориса Пуцаревића – изјавио је помоћни тренер Бањалучана Душан Кресојевић.
Утакмица Зрињски – Борац игра се вечерас у Мостару са почетком у 18 часова.
(Глас Српске)



















