Рукометаши Борца уписали су први реми у Премијер лиги Босне и Херцеговине пошто су у оквиру 6. кола, као домаћини, играли неријешено против екипе Горажда (24:24). Резултат на полувремену био је 11:11. Очекивало се да ће изабраници тренера Драшка Будише успјети да збију редове, славе у овој изузетно важној утакмици и тако донекле „залијече ране“ од испадања из Купа EHF од подгоричке Будућности, али нажалост, у томе нису успјели. Гости из Горажда свих 60 минута су били равноправан ривал и сасвим заслужено носе бод из „Борика“.
Овим ремијем бањалучки рукометаши пропустили су велику прилику да се након 6 одиграних кола бодовно изједначе са сарајевском Босном, која је поражена од екипе Слоге из Добоја и остала на 15 освојених бодова. Овако Борац је неријешеним исходом у овој утакмици пришао „студентима“ на два бода заостатка.
Премијер лига БиХ у рукомету наставља се већ у суботу мечевима 7. кола, а Борац гостује мостарском Зрињском.



















