Након убједљиве побједе против Зрињског у првом колу, рукометашице бањалучког Борца славиле су и у другој рунди Премијер лиге Босне и Херцеговине декласиравши на свом терену екипу Жељезничара из Хаџића резултатом 38:21. Након 2 одиграна кола, изабранице тренера Радета Унчанина заузимају прво мјесто на табели са максималних 6 бодова, испред највећег ривала, Љубушког, који је сакупио 3 бода, а у овом колу је био слободан.
Управо ће ове двије екипе одмјерити снаге у наредном колу, у мечу који би могао много тога одлучити већ након 3 одиграна кола. Уколико би Бањалучанке славиле на овом тешком гостовању, биле би на правом путу да још једном освоје шампионску титулу у Босни и Херцеговини.
Related Topics



















