Треће коло Премијер лиге БиХ за рукометаше доноси окршај екипа из Републике Српске – Борца m:tel и Локомотиве. Суботњи ривали у различитом расположењу дочекују дерби, пошто су Бањалучани у прошлој рунди изгубили у Живиницама, а Брчаци против Криваје остварили и други везани тријумф. Ипак, из редова „црвено-плавих“ поручују да је неуспјех архивиран и да максимално озбиљно дочекују нови испит.
– Никог никада не смијемо да потцијенимо, гдје год и против кога год играли. Тако ће бити и овог пута против Локомотиве, која је на почетку сезоне показала одличну форму. Међутим, увијек морамо да идемо на побједу. Свјесни смо да смо у Живиницама подбацили, али и да можемо много боље. Вјерујем да ћемо се вратити на побједнички колосијек и у идућих неколико кола надокнадити изгубљено. Сви смо спремни и силно мотивисани да дођемо до славља – рекао је Горан Тркуља.
(Глас Српске)



















