Маријана Богојевић и Уна Сучевић прва су појачања Женског рукометног клуба Борац, троструког шампиона Босне и Херцеговине. Сучевићева је претходне сезоне на двојну регистрацију наступала за прволигаша Младост, док је Богојевићева редове Борца напустила прошле сезоне прешавши у аустријски Дорнбирн. Директор Женског рукометног клуба Борац Ранко Глигорић истиче како ће реорганизација овог спортског колектива обухватити и појачања из редова Борца два.
– Половином јула очекујемо први прилив средстава којим бисмо отплатили дугове и исплатили играчице. Послије тога моћи ћемо детаљније да анализирамо играчки кадар и фокусирамо се на евентуална појачања како бисмо са припремним циклусом стартовали 27. јула. Прикључили смо првом тиму наше двије бивше играчице, Богојевићеву и Сучевићеву, а жеља нам је да првој екипи прикључимо још десет рукометашица које су протекле сезоне наступале за Борац два – рекао је Ранко Глигорић, директор Женског рукометног клуба Борац.
(Фокус)



















