У првом полуфиналном мечу Купа Републике Српске за рукометаше састаће се Слога и Славија (18 часова), док ће послије њих на паркет изаћи Борац и Локомотива (20). Финални турир играће се у суботу и недјељу у бањалучкој дворани „Борик“. Финале је на програму у недјељу од 17:05 часова, уз директан пренос на РТРС. Тренер рукометаша Борца Драшко Будиша оптимиста је пред сусрет с Локомотивом.
– Иако је екипа из Брчког ове године показала завидан ниво игре, вјерујем да ће мој састав изборити пласман у финале. Имамо снаге и воље да ову сезону крунишемо побједничким пахаром – рекао је Будиша.
Related Topics



















