Финална утакмица Купа Републике Српске за рукометашице, између Борца и Младости, на програму је вечерас с почетком од 20 часова у сали основне школе „Борисав Станковић“ у Лазареву. Фаворит је шампион БиХ, а шеф стручног штаба популарних „осица“, Раде Унчанин, изразио је задовољство што ће завршницу Купа играти два бањалучка клуба.
– Куп је изазов који даје шансу екипама релативно слабијег квалитета да покажу шта и колико могу, зато је ријеч о неизвјесном такмичењу. Радује чињеница да ће у финалу играти двије екипе од којих је једна првак БиХ, а друга првак Републике Српске. Шансу да заиграју добиће млађе играчице, а на терену неће бити повријеђене Драгане Кнежевић, док је наступ Драгане Црнић под упитником. Сабина Пехић опростила се од нас, тако да ни на њу нећемо моћи рачунати – рекао је Унчанин.
(Фокус)



















